MENU


NA ÚVOD

SLUŽBY

AUTODOPRAVA

LEŠENÍ

KONTAKTY

GALERIE

REFERENCE

PARTNEŘI

E-SHOP

BAUMIT: fasády, omítky, barvy

Izolace z minerálních vláken a polystyreny

Příslušenství pro zateplovací systémy ETICS

VYHLEDÁVÁNÍ

 

BAUMIT


Obarvěte si svůj dům ...internetové obchody, elektro, bílé zboží, parfémy
Jak nakupovat Obchodní podmínky Reklamační řád

Nákupní košík:       0,-

 


Tepelně izolační systémy. Podstatně rychlejší vysychání stavebních konstrukcí. Vhodné pro starší domy i novostavby. Fasádní desky open plus o 20 % lepší tepelně izolační vlastnosti. Velmi snadné provádění.
   
Široká paleta střešních a izolačních materiálů včetně doplňků, ze kterých je možno vytvořit prakticky jakoukoli střešní, fasádní nebo izolační konstrukci.
   
Obchodní společnost se specializací na stavebnictví.
   
Dodavatel kontaktních zateplovacích systémů ETICS, interiérových i fasádních barev, laků na dřevo a kov na rozpouštědlové i vodní bázi. Soustředí se také na barvy pro hobby program, pod značkou Alpina.
   
Povrchové úpravy ve stavebnictví. Vnitřní barvy, fasádní barvy, dekorativní omítky, dekorativní úpravy stěn, vyrovnávací hmoty
   
Izolace z minerálních vláken.
   
Rámové lešení - nákup, prodej a pronájem
   
Plastová a hliníková okna, dveře.
   
Izolace a stavební materiály. Úchytné kovové konstrukce a prvky pro montáž tepelně izolačních materiálů, kašírování desek z minerální plsti hliníkovými foliemi a sklotkaninami, speciální hliníkové folie pro povrchovou úpravu izolovaného potrubí a skruže z minerální plsti pro jednoduchou montáž tepelné izolace--------------------------------------------------------------------------------------------------

Kontakt:

Čejkovice 93, Hluboká nad Vltavou 373 41, mobil: 603 507 332

 

Aktuálně

4.3.2020

Dokončili jsme nátěr fasády hasičárny ve Vrcově.